Potřebuji

Firmy podle kraje

Tvorba webových stránek od firmy webroad.cz

Střížkovská 1506/8, 18000 Praha 8

Kontakt:

Web: www.webroad.cz
E-mail: E-mailová adresa
Telefon: 777 729 708

Činnost firmy

  • Tvorba webových stránek
  • Tvorba redakčních systémů
  • Vlastní hosting

Webhosting s vlastním redakčním systémem, tvorba zakázkových webů a webdesignu. Nabízíme nasazení zákaznických grafických šablon na kvalitní redakční systém, jeho podporu a vývoj specializovaných modulů. Dále nabízíme zakázkové programování on-line informačních systémů a webových služeb. Spravujeme zákaznické servery, provádíme jejich administraci, instalaci, údržbu a monitoring.

Reference

Invensys.cz - webová prezentac

PHP, Javascript, MySQL

Leden 2010
www.invensys.cz

Stručná webová prezentace společnosti, zabývající se průmyslovými řídícími systémy. Postaveno na vlastním redakčním systému, umožňujícímu zákazníkovi snadnou správu obsahu.


Minali.cz - webová prezentace

PHP, Javascript, MySQL

Prosinec 2010
www.minali.cz

Webová prezentace společnosti Minali - nasazení zákaznického designu na vlastní redakční systém, úprava zobrazování obsahu pomocí javascriptu.


optienergy.cz

PHP, Javascript, MySQL

Leden 2011
www.optienergy.cz

Webová prezentace optienergy.cz - zakázka spočívala ve vytvoření layoutu, jeho nasazení na vlastní redakční systém a naplnění obsahem dle požadavků zákazníka.


Stránky pro dospělé

PHP, Javascript, MySQL

Leden 2010
www.autoero.cz

Komunitní web s erotickou tématikou, včetně zajištění hostingových služeb. Jeden z případů zakázkového programování na míru.


www.tviexpress.cz - informační

PHP, Javascript, MySQL

Prosinec 2010
SEO: cestování, výdělek
www.tviexpress.cz

Webová prezentace postavená na vlastním redakčním systému. Provozovateli je také umožněno snadno vytvářet vlastní osobní stránky pod doménami třetího řádu a tím podporuje propagaci a obchodní aktivity svých členů - každý člen má svou vlastní webovou prezentaci, zhotovenou jen pár kliknutím myši!Dnes zobrazeno: 1x
Za týden zobrazeno: 4x
Za měsíc zobrazeno: 12x
Zobrazeno celkem: 3009x