Potřebuji

Firmy podle kraje

Tvorba webových stránek od firmy Gappa Solutions s.r.o.

Lípy 100, 78342 Slatinice

Kontakt:

Web: www.gappa.cz
E-mail: E-mailová adresa
Telefon: 734 578 212

Činnost firmy

  • Tvorba webových stránek
  • Grafické studio (tvorba vizitek, letáků, ...)
  • Copywriting (psaní textů)
  • SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Moderní firma Gappa Solutions s.r.o. nabízí klientům kompletní tvorbu webových stránek. Navrhneme Vám design na míru Vašich požadavků, zpracujeme SEO analýzy na jejichž základě Vám můžeme vytvořit texty optimalizované pro vyhledávače, zpracujeme SEO, povedeme za Vás PPC kampaně - Sklik, Adwords, Facebook. V případě speciálních požadavků pro Vás vytvoříme aplikace na míru. Zajistíme hosting i koupi domény. S webovou stránkou nebudete mít vůbec žádnou práci. Vše za Vás zařídíme. Dále nabízíme tvorbu a pronájem e-shopů - vlastní administrace, správa objednávek, práce s produkty, správa obsahu a nastavení, správa skladu. Nabízíme také grafické služby, jako je úprava fotek, výroba reklamních bannerů nebo vektorizace. Zabýváme se internetovým marketingem a marketingem na sociálních sítích.

Reference

Střechy Olomouc

PHP, Flash

Únor 2011
SEO: střechy Olomouc, montáž střech, montáž střechy olomouc
www.strechy-olomouc.cz

Stránka zaměřená na propagaci služeb - montáže střech, výroby altánů, pergoly, stříšky a další. Kompletní řešení: Originální design stránek, banery, SEO, texty pro vyhledávače, fotogalerie.


Úklidová firma Sloupenský

PHP, Flash

Listopad 2010
SEO: úklidová firma Olomouc, úklid haly Olomouc
www.sloupensky.com

Firma Sloupenský se zabývá především úklidem logistických center a potravinářských skladů. Dále pravidelným a jednorázovým úklidem kanceláří, administrativních budov, komerčních prostor a další. Kompletní řešení: Originální design stránek dle přání zákazníka, logotip, flash baner, SEO a texty pro vyhledávače.Dnes zobrazeno: 1x
Za týden zobrazeno: 3x
Za měsíc zobrazeno: 14x
Zobrazeno celkem: 3849x